Багато хто з дитинства не любить манну кашу через грудочки. Але насправді приготувати її ідеально гладкою та смачною зовсім нескладно, пише "РБК-Україна".

Замочите крупу

Перед додаванням до гарячого молока або води залийте манну крупу невеликою кількістю холодної рідини. Залишіть на 15 хвилин: за цей час крупинки набухнуть, стануть чудовими і не склеюватимуться.

Додати крупу до холодного молока

Не поспішайте кип'ятити молоко! Додати манну крупу в нього, поки воно ще холодне або трохи тепле. Так вона поступово розподілиться і не схопиться грудочками.

Просійте крупу

Цей простий крок допоможе видалити з манки вже наявні грудочки і зробити більш однорідною кашу.

Всипайте крупу тонким цівком

Не лийте манну крупу в молоко купою - додайте її поступово, постійно помішуючи віночком. Так вона поступово розподілиться по всій рідині.

Перемішайте без зупинки

Чим частіше ви помішуватимете кашу, тим менше шансів, що в ній з'являться грудочки. Не лінуйтеся орудувати віночком!

Чим корисна манна каша?

Манна каша, зварена на молоці або воді, є не тільки смачною і простою в приготуванні стравою, але й має ряд корисних властивостей:

Легкозасвоювана. Манна каша багата на вуглеводи, в основному крохмалем, який легко засвоюється організмом. Це робить її ідеальним джерелом енергії для дітей, людей похилого віку і людей, що відновлюються після хвороби.

Обгортальна. Завдяки ніжній консистенції, манна каша обволікає стінки шлунка та кишківника, надаючи щадну дію. Вона рекомендується при виразках, гастритах та інших захворюваннях ШКТ.

Джерело вітамінів та мінералів. Манна крупа містить вітаміни групи B (B1, B2, B6), калій, фосфор, магній, залізо. Ці мікроелементи є важливими для роботи нервової системи, серця, м'язів, а також для зміцнення імунітету.

Низькокалорійна. У 100 г готової каші на воді міститься всього близько 70 ккал. Це робить її дієтичним продуктом, який можна вживати людям, які стежать за своєю вагою.

Джерело енергії. Манна каша на молоці – це ситний та поживний сніданок, який зарядить вас енергією надовго.

Також Clutch писав, що медики розповіли про найкорисніші каші .

Нагадаємо, що нутриціолог розповіла про найкориснішу кашу для жінок .

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою