Астролог Ольга Стогнушенко поділилася новим прогнозом, коли може завершитися війна в Україні. На її думку, низка подій у країні-агресорі може наблизити нашу перемогу. Про це вона розповіла на YouTube-каналі "АстроСвіт".

Учасниця популярного шоу "Битва екстрасенсів" вважає, що на розвиток подій в Україні можуть вплинути кілька трагедій у росії.

"Там хтось помре або вже помер, або ось-ось помре. Дуже багато людей там залучено. Таке відчуття, ніби вони приховують чиюсь смерть або чекають на неї", - заявила астролог.

Вона не уточнила, про кого саме йдеться у її пророкуванні, але зазначила, що це може бути хтось "у погонах", можливо навіть Шойгу чи хтось близький до російського лідера. Ольга також наголосила, що ця людина залишить світ не без сторонньої допомоги.

Астролог додала, що в росії наразі відбувається оновлення влади. Цей процес може виявитися корисним для України, оскільки він може призвести до зупинення війни. Стогнушенко впевнена, що такі події викличуть внутрішній розкол у рф чи протести, хоч і не масові.

"Найпотужніша трансформація очікує рф, і вони до цього не готові", - заявила Ольга.

Ще ми публікували сильні молитви за чоловіка, який перебуває на фронті.

Також ми розповідали про найсильнішу молитву за чоловіка.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою