Вапняний наліт - проблема, з якою стикаються всі користувачі чайників, як звичайних, так і електричних. Щоб ваші напої залишалися якісними, важливо регулярно чистити чайник. Про це повідомляє Express.

Білі відкладення кальцію всередині чайника не тільки псують зовнішній вигляд посуду, але й можуть завдати шкоди, якщо відкладати чистку на тривалий час. Однак вам необов'язково використовувати оцет, що залишає сильний запах. На кухні є ще один продукт, що ефективно очистить чайник від нальоту.

Як почистити чайник

Наліт - це неприємність, яку повністю усунути неможливо, тому доведеться регулярно займатися чищенням. Щоб цей процес був менш клопітким, варто знайти засіб, який ідеально впорається із завданням.

Білий оцет часто рекомендують видалення нальоту. Він справді ефективний, але залишає сильний запах, що не подобається багатьом. Але це не означає, що потрібно дозволити нальоту поширюватись. Натомість використовуйте продукт, який працює навіть швидше.

Візьміть лимонну кислоту, яка, напевно, є у вас на кухні. Змішайте її з невеликою кількістю води та прокип'ятіть цю суміш у чайнику. Цей засіб ідеально підходить - він натуральний, не містить хімікатів і не має запаху.

Зазвичай для очищення достатньо 10 хвилин кип'ятіння. Цей засіб особливо корисний для людей, у яких з крана тече тверда вода, тому що наліт утворюється саме через неї.

Для ефективного результату достатньо двох столових ложок лимонної кислоти. Також можна використовувати спеціалізовані засоби для видалення накипу та нальоту, які продаються у магазинах. Вони дуже ефективні та підходять для старих та стійких забруднень.

Раніше ми писали про те, як вибрати час для прання та заощадити на електроенергії.

Також ми повідомляли, як правильно прати ковдру та позбутися плям.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою