У періоди випробувань віряни незмінно звертаються до Бога, просячи підтримки. Християни переконані, що Господь всеведучий і чує всі молитви, якщо вони виходять із щирого серця і з добрими намірами, пише "УНІАН".

Важливо пам'ятати, що людське розуміння не перевершує Божий задум щодо того, що і коли має статися.

Молитва про здоров'я батьків

Цю молитву читають для одужання та доброго самопочуття своїх літніх батьків. Молитва від дітей для батьків вважається особливо дієвою.

О, праведний Господи Боже! Ти наказав і наказав Ти вшановувати батька й матір, також і Сам втілившись, смиренно послухався батька Твого на землі; покірно молюся Тобі Господеві Богові моєму: почуй голос мій і помилуй моїх батьків мене у Твоєї благодаті та любові виховальних, відверни від них всяку шкідливу пристрасть і недугу, даруй їм здоров'я, довгоденство, мирне життя і велике Твоє благословення вилив на них милосердно; благослови їхню працю і службу, помилуй їх щедротами Твоїми, щоб Тобі вірне послужило і мене на Твою славу і службу гідно виховавши, отримали благодать Твою в цьому житті, після ж політ вічний, Амінь.

Молитва святому Пантелеймону за здоров'я

Святий Пантелеймон Цілитель вважається одним із найбільших цілителів у християнстві, якому підкорялася будь-яка хвороба. Йому читають молитву про зцілення.

О великий угодник Христов, страстотерпчий і лікареві багатомилостивий, Пантелеймоне! Помилуйся наді мною, грішним рабом, почуй стогін і крик мій, змилосерди небесного, верховного лікаря душ і тілес наших, Христа Бога нашого, нехай дарує мені зцілення від недуги, мене гнітючого, прийми негідне моління грішного більше всіх людей, відвідай мене не погорди гріховних виразок моїх, помажи тою оливою милості твоєї і зціли мене; нехай здоровий душею і тілом, залишок днів моїх, благодаттю Божою, можу провести в покаянні та догодженні Богові і сподоблюсь сприйняти добрий кінець житія мого. Їй, угоднику Божий! Умоли Христа Бога, нехай твоїм предстанням дарує здоров'я тілу моєму і порятунок душі моєї. Амінь!

Найсильніша молитва про здоров'я

Господи всемогутній і всемилостивий, допоможи, врятуй і збережи всіх, хто просить твоєї допомоги і здоров'я. Втіш і дай сил і мудрості прийняти волю Твою. Настав на шлях твоєї любові, щоб прожити всі дні до зустрічі з тобою доброти та допомоги ближнім. Амінь.

Ще ми публікували сильні молитви за чоловіка, який перебуває на фронті.

Також ми розповідали про найсильнішу молитву за чоловіка.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою