Багато людей розробляють свої новорічні меню, беручи до уваги символ року. Стверджується, що з дотриманням цього символу рік принесе радість і процвітання, оскільки його покровитель буде великодушний. Нагадаємо, що символом 2024 року є Зелений Дерев'яний Дракон, пишуть "Про.Гроші".

Що потрібно приготувати до свята? Якщо минулого року українці готувалися зустрічати Кролика, то цього разу меню має зазнати кардинальних змін. На новорічний стіл рекомендується додати м'ясні страви, такі як яловичина, свинина, качка, баранина або качка, оскільки дракон символізує енергію і силу. Не забудьте увімкнути щось гостре або приготувати соуси.

Також на столі обов'язково мають бути риба та морепродукти. Вважається, що дракон віддає перевагу жирній рибі. Це може бути фарширована щука, окунь чи хек.

Горіхи, бувши символом мудрості та багатства, чудово підходять для прикраси новорічного столу. Попри те, що Зеленому Дракону подобається червоний колір і яскравість, слід додати на стіл насичені овочі або фрукти, такі як червоні яблука, гранати й т.д., щоб зробити страви яскравими та різноколірними.

Що стосується десертів, на новорічному столі 2024 рекомендується включити зелений чай, який вважається символом добробуту, гармонії та достатку. Також слід приготувати солодкі блюда з бобів, оскільки вони вважаються символом багатства. Кекси або пудинг із рисового борошна обіцяють принести щастя та багатство до вашої оселі.

Що ще може принести успіх у Новий рік? Деякі кольори здатні приносити щастя цього дня, і саме вони повинні скласти ваш образ у новорічну ніч. Найкраще підходять зелений, золотий, сріблястий та червоний кольори.

Але є й кольори, які найкраще не використовувати для святкування Нового року. Йдеться про темний шоколад, темно-жовтий, чорний, темно-бузковий, коричневий і синій кольори. Дракон воліє розкіш, яскравість і увагу, а ці кольори надто звичайні та спокійні для його смаку. Якщо ви хочете догодити покровителю 2024 року, будьте активні та сміливі у виборі свого одягу та аксесуарів.

Також ми публікували рецепт знаменитого кухаря - найсмачніше різдвяне шоколадне печиво за 20 хвилин.

До цього ми радили рецепт домашнього печива до Дня святого Миколая.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою