У порівнянні з іншими алкогольними напоями, джин містить значно менше калорій, ніж пиво і вино, і має невеликий вміст вуглеводів і цукру. Про це пише "Eating Well".

Хоча відомо, що вживання алкоголю у великих кількостях несприятливе для здоров'я, помірне вживання джину, особливо в коктейлях, може приносити користь завдяки його універсальності та гарній сумісності з ягодами та газуванням. Дієтолог Елізабет Уорд наголосила на потенційних плюсах помірного споживання джину.

Вплив на шкіру

Джин, приготований на основі ягід ялівцю, багатий антиоксидантами, які вважаються "суперфудом". Хоча термін "суперфуд" не має строгого визначення, він зазвичай належить до продуктів, що містять багато антиоксидантів та поживних речовин. Антиоксиданти в ягодах сприяють зміцненню шкіри та здоров'я в цілому, а також можуть допомагати захищатися від хронічних захворювань, таких як рак та хвороби серця.

Довголіття

Антиоксиданти в джині, особливо з ягід ялівцю, можуть мати антивікові та протизапальні властивості, сприяючи поліпшенню кровообігу та виведенню токсинів з організму. Це, своєю чергою, може сприяти більш тривалому життю.

Травлення

Джин, як оперативний напій, який часто подають перед їдою, може підготувати систему травлення до приймання їжі. Дослідження також вказують на позитивний вплив ягід ялівцю на травлення, сприяючи зменшенню газів та загоєнню виразок.

Цукровий діабет

Джин, як правило, не містить вуглеводів, що робить його хорошим вибором для людей, які страждають на цукровий діабет. При виборі напоїв без цукру або із замінниками цукру можна уникнути додаткового цукру, що важливо для тих, хто стежить за рівнем цукру в крові та калоріями.

Також Clutch розповідав про найпопулярніших новорічних коктейлів

Нагадаємо, що фахівці відповіли на питання, чи існує безпечна доза алкоголю.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою