В Україні знову порушується питання щодо безпеки використання феєрверків, салютів та петард, оскільки на законодавчому рівні країни введено заборону на їх використання. Згідно з інформацією від Держслужби з надзвичайних ситуацій (ДСНС), тепер феєрверки класів F2, F3 та F4 стали неприпустимими під час розважальних заходів. Це рішення спрямоване на запобігання потенційним подіям, пов'язаним з піротехнікою, уточнює ДСНС.

Заборона також стосується продажу та передачі феєрверків зазначених класів. Також варто зазначити, що заборонено продаж феєрверків класу F1 особам, які не досягли 16-річного віку. Ці заходи вживаються для забезпечення безпеки громадян та запобігання можливим подіям, пов'язаним з використанням піротехніки.

Необхідність запровадження жорстких обмежень стала актуальною після ухвалення закону у квітні поточного року, який повністю забороняє використання феєрверків та салютів на всій території України. Він також передбачає заборону на проведення заходів, де використовується піротехніка та вибухові речовини.

Порушення цього законодавства тягне за собою адміністративну та кримінальну відповідальність, включаючи штрафи та конфіскацію піротехніки. Ці заходи спрямовані на забезпечення безпеки громадян та запобігання негативним наслідкам, пов'язаним з використанням піротехніки. Такі дії покликані запобігти можливим травмуванням і інцидентам у період проведення масових заходів та свят.

Введення заборони на використання феєрверків та салютів в Україні виглядає як крок у бік забезпечення безпеки громадян. Ці жорсткі заходи несуть у собі розуміння потенційних загроз та ризиків, пов'язаних із піротехнікою, особливо у період масових заходів та свят.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою