У 2024 році всі жителі України одностайно прагнуть перемоги країни у війні та настання мирних часів. У цей важкий період усі віряни звертаються до Бога з молитвами про захист військових та просіяння благословень на нашу батьківщину.

Молитися за захисників можна будь-де і будь-якого дня, необов'язково відвідувати церкву. Важливо знаходитись у тихому місці та вірити в результат молитви. Рекомендується прочитати слова молитви кілька разів перед їх вимовою, щоб уникнути заїкань.

Сильна молитва за українських воїнів

Великий Боже, Всемогутній! Ми, Твої грішні діти, приходимо до Тебе з благанням і смиренно схиляємось перед Тобою. Пробач наші гріхи та гріхи наших предків. Прийми наші молитви та подяку за Твоє велике милосердя.

Просимо Тебе про благословення нашої Батьківщини України, про перемогу над ворогами та охорону наших захисників. Нехай вони повернуться до своїх сімей здоровими та неушкодженими, а на полі бою супроводжуватимуться Твоїм благословенням.

Молитва великомученику Георгію Побідоносця

Святий, славний і всіхвальний великомученик Георгію! Ми приходимо до тебе з молитвою, почуй наші прохання і передай їх Господу Богу. Просимо тебе про перемогу України над ворогом, про зміцнення віри та про дарування хоробрості нашим воїнам.

Допоможи нам, о Георгію Побідоносцю, зруйнувати сили ворогів, підкорити їхню гординю і показати, що ми маємо Божественну допомогу.

Молитва про благословення захисників України

Вічний Творець, Боже миру і добра, будь сьогодні з нашими вірними синами та дочками, які стоять на захисті нашого народу. Даруй кожному з них силу та міць, віру та надію у важкі моменти.

Підтримай їх у боротьбі за перемогу добра, правди та справедливості. Допоможи нам перемогти ворогів і досягти миру та добробуту для нашої батьківщини. Амінь.

Ще ми публікували сильніші молитви за дітей.

Також ми розповідали про найсильнішу молитву за чоловіка.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою