Національна комісія, яка відповідає за регулювання в галузі електронних комунікацій та надання послуг зв'язку в Україні, ухвалила рішення щодо внесення змін до процедури перенесення мобільних номерів при зміні оператора. Це рішення офіційно оголошено через прес-службу Національної комісії.

Однією з основних змін є спрощення процесу перенесення номера для абонентів. Тепер їм буде гарантовано право на перенесення номера без будь-яких обмежень, навіть якщо вони користуються додатковими послугами у свого оператора. Такі обмеження більше не допустимі.

Крім того, для покращення зручності користувачів було вирішено скоротити повідомлення про дзвінок на перенесений номер, надаючи лише звуковий сигнал без голосового повідомлення про те, що абонент дзвонить на номер, який було перенесено до іншого оператора.

Також Національна комісія надала собі право на прийняття оперативних рішень щодо призупинення послуги перенесення номера у разі кібератаки чи аварії, що дозволить забезпечити безпеку та стабільність процесу перенесення.

Варто зазначити, що Національна комісія відкрита для пропозицій та зауважень від усіх зацікавлених сторін до 18 березня 2024 року. Це дозволяє широкому колу учасників галузі висловити свою думку та зробити свій внесок у покращення процесу перенесення номерів.

Таким чином, ці зміни в процедурі перенесення мобільних номерів при зміні оператора можуть виявитися корисними для українців, оскільки вони гарантують більш простий і зручний процес перенесення номера без обмежень. Скорочення повідомлення про дзвінок на перенесений номер та надання Національній комісії права на оперативні рішення у разі кібератаки чи аварії також сприяє покращенню безпеки та стабільності послуг зв'язку. Відкритість для пропозицій та зауважень також дозволяє учасникам галузі активно впливати на процес та робити свій внесок у її покращення.

Раніше ми писали про 5 помилок, які люди часто роблять при покупці смартфона.

Також ми повідомляли, що лікарі розповіли, чим небезпечні планшети для дітей.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою