Ходьба є однією з найпростіших і найдоступніших фізичних активностей, якою можна займатися практично в будь-якому місці та в будь-який час. Це щоденна дія, яка може вплинути на ваш процес схуднення, але часто вона недооцінюється, передає Eat this, no that.

Експерт Ентоні Юнг наголошує, що ходьба може стати важливою складовою будь-якої програми зі зниження ваги. Крім того, це не тільки безплатно, а й приносить багато вигод на різних рівнях. Як пояснює Юнг, спочатку втрачати кілограми ваги через ходьбу необхідно знати, скільки саме слід крокувати.

Переваги ходьби для схуднення численні. По-перше, це чудовий спосіб спалювання калорій. Для досягнення зниження ваги необхідний дефіцит калорій, тобто ви маєте спалювати більше, ніж споживати. Хоча ходьба може бути менш інтенсивною, ніж біг або інші види тренувань, вона все ж таки сприяє спалюванню калорій, хоч і повільніше.

Крім того, ходьба може допомогти вам позбутися жиру в області живота, і цю вправу можна продовжувати виконувати протягом тривалого часу без надмірної втоми. На відміну від інших видів тренувань, таких як біг, ви можете займатися ходьбою протягом тривалого часу, не відчуваючи значного стресу чи втоми.

На скільки часу слід ходити щодня для схуднення, залежить від багатьох факторів, включаючи ваше здоров'я, споживання калорій та інші види фізичної активності, якими ви займаєтеся.

Щоб визначити оптимальну кількість кроків для вас, почніть повільно та відстежуйте свій прогрес. Збільшуйте тривалість прогулянок, якщо не помічаєте зниження жирової маси, і продовжуйте так само, якщо бачите позитивні результати.

Раніше ми писали про те, як швидко схуднути – 5 порад дієтолога.

Також ми повідомляли, що дієтолог пояснила, чому не можна часто зважуватись.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою