Переможниця конкурсу Міс Україна Всесвіт 2021, Ганна Неплях, вразила своєю фігурою у білизні та поділилася секретом свого схуднення. Про це модель розповіла у своєму Інстаграмі.

За словами учасниці "Холостяка 10", її першим кроком до зниження ваги стала відмова від алкоголю.

Слід зазначити, що до того, як почати схуднення, модель кілька років боролася з цією залежністю, яка призвела до набору зайвих кілограмів.

Вона також зазначила, що тепер її раціон включає в себе в основному овочі та ягоди.

Неплях також вживає яйця, молочні продукти, сири, рибу, морепродукти, м'ясо, низьковуглеводні десерти та чорний шоколад.

"Я відмовилася від частого вживання алкоголю і тепер п'ю його лише двічі на місяць (на відпочинку за кордоном іноді дозволяю собі частіше). Я не споживаю цукор у жодному вигляді, також виключила глютен та інші вуглеводи. Фактично, я відмовилася навіть від фруктів і тепер включаю лише ягоди до свого раціону. Крім того, я тепер п'ю каву без кофеїну через рівень кортизолу", - поділилася Ганна.

"Я отримую задоволення від того, що створила для себе здоровий спосіб життя, який допомагає мені зберігати хорошу форму і смачно харчуватися, не перевантажуючи свої рецептори цукром та непотрібною їжею, щоб угамувати голод", - пояснила Ганна.

В даний час вага 29-річної зірки становить 58 кг при зростанні 173 см. Звичайно, для підтримки такої форми не обійшлося без регулярного масажу та занять спортом.

"Я почуваюся комфортно і відчуваю гармонію між своїм тілом та розумом", - додала модель.

Раніше ми писали про те, як швидко схуднути – 5 порад дієтолога.

Також ми повідомляли, що дієтолог пояснила, чому не можна часто зважуватись.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою